Reference

Vážím si všech, kteří mají odvahu hledat svůj Everest! Co řekli oni o mně?

Radka mě přiměla odpovědět si na otázky, které by mě nenapadlo v sobě hledat a už vůbec ne na ně hledat odpovědi. Na ME jsem pak neudělal žádnou velkou chybu, což vnímám jako pokrok.

Vojtěch Král
Reprezentant v orientačním běhu (3. místo na ME 2016 v mužské štafetě)

Přišel jsem s Tebou na vlastní životní pravdy, poskládal se mi znovu dohromady život a našel jsem cestu, kterou mám jít dál. Ukázala jsi mi nový pohled na svět, Moc díky.

Patrik J.
Patrik J.
Ředitel CK HORY

„Oceňuji na Radčině přístupu trpělivost, vstřícnost a to, jak se umí ptát a naslouchat. Zajímá se o to, jak dále postupuji, a je v mém rozvoji opravdovým partnerem.“

Tomáš Zdražil
Tomáš Zdražil
Marketing Director, Budget Bakers

Měl jsem několik momentů, kdy jsem si našel nové věci nebo je prožil, což pro mě bylo ještě cennější. I když nějaký aktivity byly třeba náročné, měl jsem důvěru.

Lukáš Kučera
Lukáš Kučera
Lektor a instruktor zážitkových kurzů, Velký Vůz

Vždy jsem se těžko vyrovnávala s velkou nervozitou, hlavně na mezinárodních závodech. Právě díky Radce jsem teď při závodění mnohem klidnější.

Eva Kabáthová
Eva Kabáthová
Reprezentantka v orientačním běhu

Já myslím, že to na ni vliv mělo. V červnu na svěťáku předvedla nejlepší výkon, jaký si u ní pamatuju.

Miroslav Patrman
Miroslav Patrman
Trenér trampolínistky Zity Frydrychové, Trampolíny Liberec

Setkání s Tebou plynulo přirozeně. Během 2 sezení se zásadně proměnilo vnímání našeho tématu, a zároveň jsme oba "zvítězili". Vše mělo a má praktické dopady.

Marcela a Ladislav Olšjakovi
Marcela a Ladislav Olšjakovi
Manželé a podnikatelé, Green Ways

Radka mně naučila podívat se na sebe jako na člověka, který nemusí mít nízké sebevědomí, který má být na co hrdý a má mnoho dobrých vlastností, Díky moc!!!!“

Pavla Stehlíková
Pavla Stehlíková
Trade Marketing Manager, Savencia

Na posledním setkání do sebe všechno zapadlo jak dílky z puzzle... najednou jsem věděla, co chci v životě opravdu dělat a netýkalo se to jenom práce...

Pavlína Peršinová
Pavlína Peršinová
Credit Controler, Kingspan